برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۳/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» آیا کیفیت فرش های تخفیفی پایین تر از کیفیت دیگر انواع فرش ها می باشد ؟

فروشگاه فرش تخفیفی

امروزه تبلیغات بسیار گسترده ای مشاهده می شود که برخی برند ها ادعا می کنند به شما فرش درجه یک ، با قیمت ارزان می دهند! می توانید این ادعا را باور کنید یا خیر؟
شاید فکر کنید به دلیل زیاد شدن برندهای تولید کننده ی فرش ماشینی ، برای اینکه فرش های خود را به فروش برسانند، این ادعا و تبلیغات گسترده را انجام می دهند تا ضرر نکرده و صاحب خیل عظیمی از مشتریان شوند.
 این طرز فکر هم درست است هم غلط!
درست از این جهت که شما باید با دقت و آگاهی از کیفیت یک فرش ماشینی اقدام به خرید فرش ماشینی کنید، هم اینکه ارائه دهنده ی خدمات را شناخته و از میان آنها کسانی را انتخاب کنید که در کنار تولید فرش با کیفیت، آن را با قمیت واقعی به مشتری عرضه می کنند.
هستند کسانی که برای سود بیشتر خود فرش های بی کیفیت خود را به قیمت ارزان ارائه می دهند. اما اگر شنیدید که برندی فرش با کیفیت خود را با قیمت ارزان ارائه می دهد، تعجب نکنید و تا این مقاله را نخوانده اید در مورد او قضاوت نکنید.

یک فرش با کیفیت با چه فاکتورهایی شناخته می شود؟

فرش با کیفیت یعنی فرشی که با توجه به ماده ای که در بافت آن به کار رفته است، دستگاهی که برای بافت آن استفاده شده است، قیمت گذاری شود. در بازار فرش ماشینی ما انواع فرش ماشینی را مشاهده می کنیم، که دارای قیمت های متنوع هستند. اگر چه از نظر ظاهری تفاوت چندانی با هم ندارند، اما تفاوت هایی سبب این تفاوت قیمت می شود.
آن فرشی گران است که علی رغم کیفیت پایین اش به عنوان فرش با کیفیت ارائه شده و قیمتی بالاتر از آنچه می ارزد داشته باشد.
فرش های موجود در بازار از جنس اکریلیک و پلی استر و پلی پروپلین است. باید بدانید که بیشترین قیمت در میان این جنس از فرشها به فرش اکریلیک تعلق دارد. اکریلیک به دلیل جنس اش که شباهت بسیاری به پشم دارد و ماندگاری بالایی دارد، جز فرشهای درجه یک تقسیم بندی می شود.
هر کدام از این دسته از فرشها ؛ درجه بندی های مختلفی دارند. باید هر فرش را نسبت به ویژگی های خودش بسنجید. در دسته فرش های اکریلیک ، فرشهای درجه یک قیمتی بالاتر از فرشهای دارای نقص و درجه بندی های بعدی دارد.
منظور از تبلیغاتی که فرشهای ماشینی مبنی بر ارزان قیمت بودن دارند، ارائه ی فرشهای درجه یک و با کیفیت با قیمتی پایین تر از سایر تولید کنندگان می باشد.
پس فرش با کیفیت باید اولا درجه یک باشد، و زدگی یا پارگی و یا هر گونه اشکال در سطح و ظاهر فرش نداشته باشد. ثانیا در دسته و جنس خودش سنجیده شود، و در هر شانه و تراکمی که برچسب خورده است ، به صورت واقعی گره در آن به کار رفته باشد.

در بازار متورم، چرا فرشهای ارزان قیمت عرضه می شود؟

اگر فرش خود را از برندی تهیه کنیم که در تولید فرش ماشینی جز برندهای معتبر می باشد، صاحب فرشی خواهیم بود که هم کیفیت بالایی دارد و هم نسبت به سایر تولید کنندگان فرش خود را با قیمت واقعی و ارزانتری عرضه می کند. در میان فرش های ماشینی که در ایران تولید می شود، قیمت های متنوعی دیده می شود. و قیمت ها با توجه به توان شرکت تولید کننده بر روی فرش ها گذاشته میشود. ارزان بودن قیمت فرش تولیدی یک برند، دلیل بر گران بودن و گران فروش بودن برند دیگر نیست. این را بدانید که قیمت های تمام شده برای تولید هر تخته فرش برای هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است.

فرش های باکیفیت چرا با قیمت ارزان ارائه می شود؟

کاشان قطب تولید فرش ماشینی است. اولین فرش ماشینی ایران در کاشان تولید شده و روانه بازار شد. تولید کنندگان این شهر تجربه و اعتبار و قدرت بسیار بالایی در تولید فرش ماشینی دارند و همه ی این عوامل و نکاتی که در ادامه ی این قسمت به شما گفته می شود، سبب می شود که تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان ، فرش های باکیفیت خود را ارزان تر از هر برندی عرضه کنند.
انتخاب فرش، هوش و ذکاوت خریدار را می رساند که فرش خود را ارزان بخرد یا، فرش با کیفیت را تشخیص داده و آن را با قیمت مناسب خریداری کند. و فرش با کیفیت خود را از برندی تهیه کند که سعی بر جلب رضایت مشتری خود دارد.
فرش های ماشینی کاشان، به علل زیر با داشتن کیفیت قابل قبول ارزان می باشند:

1- تولید کنندگان کاشان به دلیل قدرت واردات مواد اولیه، مواد اولیه لازم و دستگاه های تولیدی فرش ماشینی را به طور مستقیم وارد می کنند. و هزینه ی مضاعف واسطه را نمی پردازند. در نتیجه هزینه ی مضاعف خرید مواد اولیه از واسطه بر روی فرشها قرار نمی گیرد.

2- تولید کنندگان کاشان، نخ لازم برای تولید فرش ماشینی را به صورت عمده خریداری می کنند که این امر خود سبب می شود فرش با قیمت کمتری تولید شود.
3- طراحان با تجربه و با مهارت به سرعت و با تخصص بالا و با استفاده از نرم افزارها و تکنولوژی روز دنیا، طرح های متنوع تولید کرده و فرش های با نقشه های متنوع روانه بازار می کنند که این سبب بازگشت سود در زمان کمتری می شود. فروش این تولید کنندگان بیشتر شده و پاسخ گوی نیاز مشتریان بیشتری خواهند بود و فروش بالاتری خواهند داشت.

4- استفاده از دستگاه های به روز دنیا در بافت فرش های ماشینی ، میزان استهلاک و هزینه ی نگهداری را کاهش داده و این امر در پایین آمدن هزینه تمام شده کارخانه تاثیر گذار است.

5- ارائه ی محصولات در نمایشگاه های روز دنیا، فروش اینترنتی، فروش حضوری در کارخانه و غیره سبب فروش بیشتر و حذف واسطه ها میان تولید کننده و مصرف کننده می شود. در نتیجه همه ی این عوامل سبب می شود که فرش های ماشینی با قیمت ارزان تر به دست مشتری برسد.

قبل از خرید هر محصولی از جمله فرش که تعداد برند های متنوع در این بازار بسیار زیاد است، جست و جو کنید تا فرشی مناسب از هر لحاظ خریداری نمایید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه