برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۹۹/۷/۱۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش های اکریلیک با تخفیف خوب

خرید آنلاین فرش ماشینی با تخفیف ویژه

فرش ماشینی اکریلیک کاشان
از زمان پیدایش فرش ماشینی تا به حال بهترین فرش های ماشینی محصولاتی بوده اند که با مواد اولیه درجه یک تولید شده باشند . فرش ماشینی درجه یک ، فرشی است که با نخ خاب مرغوب تولید شود . الیاف زیادی در بافت فرش ماشینی به کار می روند اما بهترین فرش های ماشینی با الیاف صد در صد اکریلیک بافته می شوند .
الیاف فرش ماشینی شامل نخ خاب ، نخ تار و نخ پود می شود . نخ خاب نخی است که در سطح فرش دیده می شود و باید از با کیفیت ترین ها باشد . نخ پود به نخ های گفته می شود که به صورت عرضی در فرش قرار گرفته اند . این الیاف در فرش های درجه یک از جنس جوت و یا پلی استر هستند و جهت نگهداری گره های فرش به کار می روند .
نخ پود فرش ماشینی نیز نخ هایی هستند که به صورت عمودی در سر تا سر فرش قرار دارند و بیشتر از جنس پلی استر و پنبه می باشند .
فرش های ماشینی بافته شده با نخ اکریلیک با فرش های درصد دار و پلی استر بسیار متفاوت هستند .
قالی ماشینی اکریلیک از نظر کوتاه شدن و یا سایش هیچ گونه تغییری در دراز مدت ندارد .
قالی های ماشینی تمام اکریلیک طول عمر بیشتری نسبت به فرش های ماشینی پلی استر دارند .
فرش ماشینی صد در صد اکریلیک در برابر شست و شو و نور های مستقیم هیچ گونه تغییر رنگی ندارد .
قالی اکریلیک درجه یک مقاومت بالای نسبت به گرمای مستقیم و غیر مستقیم دارد .
زیبایی و ظرافت فرش های اکریلیک از فرش های پلی استر و بی اس اف بسیار بیشتر است .
فرش ماشینی بافته شده با الیاف اکریلیک بدون پرزدهی بوده و هیچ گونه حساسیت و الرژی ایجاد نمی کند .
شباهت فرش های اکریلیک به فرش دستباف اصیل بسیار زیاد بوده و با نام فرش ماشینی دستبافگونه به فروش می رسد .
الیاف اکریلیک رنگ پذیری بهتری نسبت به نخ پلی استر و پلی پروپلین دارند و به همین دلیل فرش اکریلیک از تنوع رنگی بالاتری برخوردار است .
تغییر طول و سایز فرش های ماشینی اکریلیک در طولانی مدت بسیار کم و ناچیز می باشد .
هیچ گونه چسبندگی و زبری در سطح فرش ماشینی تمام اکریلیک وجود نداشته و فرش زیر دست نرمی دارد .
رنگبندی فرش های تمام اکریلیک ماشینی از رنگ های شاد و شفاف است .
گرد و غبار و همچنین الودگی به فرش ماشینی اکریلیک نفوذ نمی کند و شستن ان بسیار راحت می باشد .
از فرش های ماشینی اکریلیک هیت ست شده می توان در مکان های پر رفت و امد و مجلل خانه استفاده کرد .
جنس نخ خاب فرش ماشینی از عوامل مهمی است که کیفیت و قیمت فرش را تعیین می کند . فرش های ماشینی قیمت های مختلفی دارند ولی فرش بافته شده با نخ اکریلیک ، گرانترین فرش بازار محسوب می شود .
فرش های اکریلیک در انواع فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش 1500 شانه و فرش ترک تولید می شوند . قالی های ماشینی 700 شانه از فرش های محبوب بازار فرش هستند . این قالی ها با الیاف درجه یک اکریلیک و در 12 رنگ واقعی و تراکم های 2100 تا 3000 تولید و عرضه می شوند . قیمت فرش های اکریلیک 700 شانه با توجه به تراکم و ابعاد ان قابل تغییر است .
از پر کاربرد ترین فرش های ماشینی بازار ، فرش ماشینی 1000 شانه است . این قالی های زیبا با تراکم های 3000 و 3600 به دو صورت ساده و گل برجسته موجود هستند . نخ خاب قالی ماشینی 1000 شانه از جنس اکریلیک درجه یک است . در بافت این محصولات از تعداد 14 رنگ طبیعی استفاده شده است . قیمت فرش ماشینی هزار شانه گل برجسته از فرش هزار شانه معمولی به مراتب بالا تر می باشد .
قالی های 1200 شانه از فرش های دستبافگونه لوکس هستند که به صورت قالی ماشینی 1200 شانه گل برجسته نیز تولید می شوند . فرش های اکریلیک 1200 شانه با تعداد هشت رنگ واقعی با تراکم 3600 تولید می شوند .

خرید فرش ماشینی تمام اکریلیک با تخفیف
حال برای خرید فرش ماشینی اکریلیک با تخفیفی خوب می توان از راه های مختلفی استفاده نمود . این راه ها شامل : خرید حضوری فرش اکریلیک با تخفیف خوب و خرید انلاین فرش ماشینی اکریلیک با تخفیف خوب است .
خرید مستقیم فرش ماشینی اکریلیک یکی از مطمئن ترین راه ها برای خرید فرش ماشینی درجه یک با تخفیف ویژه می باشد . خرید اینترنتی فرش ماشینی اکریلیک از بهترین روش های خرید بدون واسطه فرش اکریلیک درجه یک با تخفیف خوب  است . در این روش می توان فرش ماشینی تمام اکریلیک با تخففیفات بسیار خوب و کیفیت بسیار بالا خریداری نمود .
فروشگاه اینترنتی فرش تخفیفی یکی از فروشگاه های مجازی و معتبر در زمینه عرضه انلاین فرش ماشینی صد در صد اکریلیک با تخفیف است . قیمت فرش های ماشینی اکریلیک در این فروشگاه زیر قیمت بازاز بوده و خرید فرش اکریلیک با تخفیفیان خوب صورت می پذیرد . فروش فرش ماشینی با تخفیف خوب و ارسال رایگان فرش از خدمات این فروشگاه انلاین است .
فروش اینترنتی فرش ماشینی اکریلیک با تخفیفی خوب در وب سایت فرش تخفیفی به دلیل ارسال مستقیم فرش از کارخانه است . این فروشگاه برای کسبه ها و خرده فروشان ، فروش عمده فرش ماشینی اکریلیک با تخفیفات بسیار خوب را ارائه می دهد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه