برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۳/۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» معایب خرید فرش های تخفیفی

خرید فرش تخفیفی

افراد برای خرید فرش ارزان قیمت عموما به سراغ فروشگاه هایی می روند که محصولات خود را تخفیف زده باشند یا در ایام و مناسبت های خاصی از سال ، اقدام به خرید فرش تخفیفی می نمایند . اما در میان انبوه فروشگاه های اینترنتی و کارخانه های فرش ماشینی در سراسر کشور ، خرید تخفیفی فرش درجه از کدام کارخانه یا فروشگاه مطمئن تر خواهد بود ؟ همانطور که می بینید خرید فرش تخفیفی باید با دقت انجام شود زیرا اگر دقت لازم را در خرید فرش تخفیفی و ارزان به خرج ندهید ، امکان دارد متحمل پرداخت هزینه محصول تقلبی یا هزینه های اضافی تر که شامل سود دلالان است شوید و محصول خریداری شده تان از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد . پس توجه کنید که قبل از خرید از معایب خرید فرش های تخفیفی برخوردار شوید و سپس اقدام به خرید نمایید .

معایب خرید فرش های تخفیفی
خرید فرش های تخفیفی از فروشگاه های آنلاین فرش معتبر باید صورت گیرد که از نمادهای ضمانت پرداخت ، ستاد ساماندهی و اعتماد الکترونیکی برخوردار باشد . این فروشگاه های اینترنتی غالبا خود تولید کننده هستند و برای عرضه محصولات خود به سراسر جهان بدون محدودیت زمانی و مکانی ، دست به راه اندازی فروشگاه اینترنتی زده اند که با استقبال ویژه مشتریان خود هم روبرو شده اند و به فروش بالایی هم رسیده اند . شهر فرش کاشان یک شهر تولید کننده فرش ماشینی با قدمتی نزدیک به نیم قرن تجربه است که تولیدات این شهر به دلیل برخورداری از کیفیت بالا و طرح های متنوع و جدید ، به سراسر جهان صادر می شود . اکثریت افراد برای خرید فرش خوب به سراغ فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان در سطح وب می روند و این انتخاب درستی زیرا تولید کننده های این شهر به دلیل تقاضای بالای بازار از تولیدات فرش کاشان ، همواره به تولید جدیدترین فرش های ماشینی طبق نیاز بازار فعالیت دارند که فروش بالای آن ها باعث شده است توانایی آن ها برای خرید عمده و نقدی متریال خام تولید یک فرش درجه یک ، بالا رود و موجب قیمت ارزان فرش در کارخانه شود . فروش اینترنتی فرش ماشینی در این فروشگاه ها به صورت مستقیم و بدون واسطه است که در این صورت هم مشتری می تواند فرش تخفیفی و ارزان را به قیمت کارخانه خریداری نماید . فروش بالای یک شرکت موجب تولید محصولات جدید تر می شود پس اگر فروشگاهی روی فرش های خود برچسب تخفیفی زد به این نکته نیز دقت نمایید که محصولات تخفیفی آن فروشگاه قدیمی نباشد . فروشگاه های فرش کاشان به دلیل فروش بالایی که دارند ، همیشه در حال فروش جدید ترین تولیدات خود هستند که به مناسبت ایام خاصی از سال دست به فروش تخفیفی فرش ارزان قیمت و جدید از محصولات خود می زند و به علت استقبال زیاد افراد از این طرح های تخفیفی هم فروش بالاتری را دارند و هم از انبار کردن تولیدات خود و قدیمی شدن آن ها جلوگیری می شود . در ادامه می توانید با خصوصیات فرش های تخفیفی شرکت فرش کاشان آشنا شوید .

ویژگی های فرش تخفیفی کاشان
خرید فرش تخفیفی از یک شرکت یا فروشگاه باید به گونه ای باشد که آن فروشگاه نخواهد محصولات قدیمی و بی کیفیت خود را با قیمت ارزان تر به فروش برساند که این نمونه بارز یک کلاهبرداری خواهد بود . طرح های فرش تخفیفی باید شامل فرش های زیبا و جدید و در عین حال با کیفیت بالا باشد که در زیر از ویژگی های خوب یک فرش درجه یک و جدید گفته شده است :
-    فرش با الیاف بدون پرز و مقاوم اکریلیک بافته شده باشد تا از دوام و طول عمر کافی برخوردار باشد .
-    تعداد شانه و تراکم برچسب فرش با تعداد گره های یک متر مربع از قالی برابر باشد .
-    تعداد رنگ های به کار رفته در طرح و نقشه فرش با تعداد رنگ بندی ذکر شده روی مشخصات فنی فرش برابری کند .
-    ماشین های بافت جدید تولید کننده قالی های ماشینی ، محصول را دچار عیب و نقص فنی و تکرار سیلندر نمی کند زیرا از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند .
-    یک دست نبودن خاب فرش ، پرز دهی زیاد ، تکراری بودن نقشه ، تو خالی بودن از مشخصات فرش تقلبی است که باید به آن دقت شود .
-    فرش اصل باید دارای برچسب مشخصات فرش همراه با لوگوی شرکت تولید کننده باشد که بدون عیب و نقص هم باشد .

فروش فرش های تخفیفی
فروشگاه فرش کاشان یکی از تولید کننده های با تجربه این شهر است که سال های زیادی در زمینه تولید فرش های ماشینی درجه یک فعالیت داشته است و باعث فروش بالای محصولات این شرکت و تولید جدیدترین طرح های فرش ماشینی شده است . فروشگاه آنلاین فرش کاشان نیز به منظور عرضه محصولات این شرکت به صورت اینترنتی به اقصی نقاط جهان برپا شده است که با عرضه مستقیم محصولات خود توانسته است خریداران را از خرید فرش های تخفیفی و ارزان قیمت کارخانه ، بهره مند سازد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه